***** Naše hodnocení na heurece zde: Heureka

Žeton , Token - speciální nerezový žeton pro mincovník - sada 20ks žetonů

Kovový speciální žeton pro naše mincovníky. 

Nerezový speciální žeton maximálně precizní výroby v odlišných sériích (různé velikosti a tloušťky pro každou sérii 20 kusů)  . Prodáváme pouze v sadách  po 20 ks. Cena za sadu.  Žetony prodáváme POUZE naším zákazníkům, kteří již používají nebo zakoupí naše mincovníky. 

Menší množství žetonů nelze objednat.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: 79
Značka: Mostart & Silkom
1 331 Kč 1 100 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství k Mincovníkům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Žeton , Token - speciální nerezový žeton pro mincovník - sada 20ks žetonů
Novinka Tip

Vzhledem k tomu, že v poslední době roste zájem o používání žetonů namísto mincí, rozhodli jsme se začít vyrábět vlastní žetony, protože pro jednotlivé zákazníky malosériová výroba vyjde cenově i trojnásobně víc, než je naše cena zde, kterou máme na základě velkosériové výroby. 

 

Používání žetonů má i své určité výhody:

1. Vhazovač naprogramujete pouze na jeden žeton a již nemusíte do budoucna vhazovač přenastavovat pokud se rozhodnete změnit cenu za službu (pračku, myčku, saunu...). Stačí změnit cenu žetonu a zákazníkům prodávat žeton za jinou cenu.
 

2. Pokud nemáte fyzickou kontrolu nad mincovníkem (je vzdálený nebo ne vždy přístupný) a máte strach z vloupání a vykradení mincí, řešením bude použití žetonů . V tom případě prodáte zákazníkům žetony a mincovník bude fungovat pouze na žetony. Cenu žetonu a čas za jeden žeton určíte vy. V tomto případě každý ví, že v mincovníku nejsou peníze ale žetony a rozhodně nebude krást žetony, které za peníze může změnit pouze u Vás. Tudíž vloupání bude vyloučené.

3. Velká  výhoda žetonů je i při použití dlouhých spínacích časů. Když je potřeba spustit nějaký spotřebič na delší dobu, třeba dlouhá praní či podobně, nemusí zákazník vházovat spoustu mincí, protože to má být dražší záležitost. Například, u sauny či podobně, kde se čas nastavuje na delší dobu (2h-3h), nemusí zákazník vházet spoustu mincí, aby nastartoval časovač na 3h. Stačí mu jeden žeton, který bude mít cenu jako několik největších existujících  mincí. Například, pobýt v sauně může být v ceně 300 Kč za 3 h. Takže zákazníkovi   prodáte žeton za 300kč, se kterým nastartuje saunu přes mincovník.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu