Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 8% na 1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Žeton , Token - speciální nerezový žeton pro mincovník - sada 20ks žetonů

Kovový speciální žeton pro naše mincovníky. 

Nerezový speciální žeton, maximálně precizní výroby v odlišných sériích (různé velikosti a tloušťky pro každou sérii 20 kusů)  . Prodáváme pouze v sadách  po 20ks. Cena za sadu.  Žetony prodáváme POUZE naším zákazníkům kteří již používají nebo zakoupí  naše mincovníky. 

Menší množství žetonů nelze objednat

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Kód: 79
Značka: Mostart & Silkom
1 331 Kč 1 100 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství k Mincovníkům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Žeton , Token - speciální nerezový žeton pro mincovník - sada 20ks žetonů
Novinka Tip

Vzhledem k tomu , že v poslední době roste zájem o používání žetonů namísto mincí, rozhodli jsme se začít vyrábět vlastní žetony, protože pro jednotlivé zákazníky malosériová výroba vyjde cenově i trojnásobně víc než je naše cena zde , kterou máme na základě velkosériové výroby. 

 

Používaní žetonu má i své určité výhody:

1. Vhazovač naprogramujete pouze na jeden žeton a již  nemusíte do budoucna vhazovač přenastavovat pokud se rozhodnete změnit cenu za službu (pračku, myčku, saunu...) Stačí změnit cenu žetonu a zákazníkům prodávat žeton za jinou cenu.
 

2. Pokud nemáte fyzickou kontrolu nad mincovníkem (je vzdálený, nebo ne vždy přístupný) a máte strach z vloupání a vykradení mincí, řešením bude použití žetonů . V tom případě prodáte zákazníkům žetony a mincovník bude fungovat pouze na žetony. Cenu žetonu a čas za jeden žeton určíte vy. V tomto případě každý ví , že v mincovníku nejsou peníze ale žetony a rozhodně nebude krást žetony, které za  peníze může změnit pouze u vás. Takže vloupání bude vyloučené.

3. Velká  výhoda žetonů je i  při použití  dlouhých spínacích časů . Když je potřeba spustit nějaký spotřebič na delší dobu , třeba dlouhá praní či podobně, nemusí zákazník vházet spoustu mincí protože to má být dražší záležitost. Například,  u sauny či podobně, kde se čas nastavuje  na delší dobu , 2h-3h , nemusí zákazník vházet spoustu  mincí aby nastartoval časovač na 3h . Stačí mu jeden žeton který bude mít cenu jako několik největších existujících  mincí  . Například,   pobýt v sauně může být v ceně 300kč za 3h. Takže zákazníkovi   prodáte žeton za 300kč , se kterým on nastartuje saunu přes mincovník.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu