Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 8% na 1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Recyklační příspěvek - INFO

Kalkulace recyklačního příspěvku při prodeji výrobku na prodejních dokladech

Cena výrobku uvedená u zboží v eshopu již částku Recyklačního příspěvku (náklady na zpětný odběr elektroodpadu) obsahuje a přesně tuto cenu za výrobek i zaplatíte.
Pouze na prodejním dokladu (faktuře) musí celková platba být rozdělena na cenu zboží a hodnotu Recyklačního příspěvku . Toto je požadavek dle zákona od roku 2021. 

Znění zmíněného zákona:
S účinností od 1. ledna 2021 v souvislosti s § 73 zákona č. 542/2020 Sb. (Zákon o výrobcích s ukončenou životností) existuje povinnost uvádět na prodejních dokladech odděleně náklady na zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění odpadního elektrozařízení (Recyklační příspěvek).

Naše společnost, jakožto prodejce se řídí tímto ustanovením zákona a na vydaných fakturách bude nově oddělena položka s výší Recyklačního příspěvku. Recyklační poplatek na jeden mincovník (Timer Box)  je 3,36Kč  bez DPH. 
 

Zpět do obchodu