***** Naše hodnocení na heurece zde: Heureka

Mincovník pro pračku, sprchu a jiné spotřebiče - TIMER BOX - časový spínač na mince

Wysyłamy  również do Polski - Posíláme i na Slovensko - Šaljemo i u Hrvatsku

Jsme český výrobce Timer Boxů - mincovníků

Pokryje Vám náklady a vydělá na novou pračku!

 Velice snadné zapojení a ovládání (15-20 min)!

Výborný poměr CENA/KVALITA!

Vysoký výkon zařízení (3200 W) a přes stykač i desítky kilowatů!

Spolehlivé zařízení (minimum poruch)!

 

!!! PŘED OBJEDNÁNÍM, prosíme přečtěte POZORNĚ celý Příbalový leták (návod na instalaci) který je ke stažení ZDE  , a v případě nejasností se na nás obraťte pro ujasnění , návrhy a poradenství. 

TIMER BOX (Mincovník) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem) pro zpoplatnění provozu různých spotřebičů až do výkonu 3200 W.

Použití přístroje je možné všude, kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: ...pračky a sušičky v ubytovacích a hotelových zařízeních, myčka aut, masážní křeslo nebo sauna v relaxačních centrech, dětské automaty v obchodních domech, vodní elektronická baterie a sprcha v různých ubytovacích zařízeních nebo relaxačních centrech, TV v pokojích, dokonce i kompletní elektřina v pokojích ubytoven (nejlevnější varianta ubytování pro dělníky) 

S připojením externího trojfázového stykače Timer Box může ovládat i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení, elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal, nabíječky (dobíjení) elektromobilů, elektrokol, elektro aut, dobíjecí (nabíjecí) stanice na mince. Tudíž výkonná zařízení i s několik desítky kilowatů. Toto zapojení přes stykač Vám provede každý certifikovaný elektrikář (elektromechanik)

Cesko 1cm 300DPI.jpg - dokumentace 

Chorvatsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacija 

Polsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacja

Příbalový leták (návod na instalaci) ke stažení ZDE

 

 

 

 

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Skladem
Kód: 1
Značka: Mostart & Silkom
8 690 Kč 7 182 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

 

TIMER BOX (Mincovník) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem) pro zpoplatnění provozu různých spotřebičů až do výkonu 3200 W ( ! s připojením externího trojfázového stykače i mnohem vyšší výkon a trojfázová zařízení ! )

Použití přístroje je možné všude, kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračka v ubytovně, myčka aut, masážní křeslo, dětské automaty, vodní elektronická baterie a sprcha, sauna, apod.

 

VÝHODY:

- Přijímá až 6 typů mincí jakéhokoliv typu i kombinace různých měn dle požadavků zákazníka (CZK , € , PLN ...)

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30 cm , v:30 cm , h:15 cm.

- Velice snadné zapojení spotřebičů do vnitřní svorkovnice - jednoduchá práce pro jakéhokoliv běžného elektrikáře ve vašem okolí.

- Snadné programování mincovníku (vhazovače), možnost naprogramovat až 6 druhů mincí nebo žetonů

dle přání a potřeb zákazníka.

- Flexibilní a jednoduché nastavení procesorové desky s časovačem.

- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 do 999 minut.

- Elektromechanické počítadlo.

- Velká výhoda oproti podobným boxům je to, že je tento box rozdělen na 2 části, takže je prostor s nebezpečným napětím oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- Zesílení celé bedny nýty, zesílení dveří proti snadnému vypáčení dveří.

Timer Box (Mincovník) není voděodolný, splňuje pouze krytí IP42, a to znamená , že  musí být umístěn tak , aby nedošlo k styku  s vodou, vodní párou , stříkající vodou či atmosférickými srážkami. V případě  použití a propojení  s elektromagnetickým vodním ventilem do sprchy , Timer Box v základním provedení s přívodním kabelem AC230V , musí být umístěn mimo místnost se sprchou , kde nehrozí žádný styk s vodou  (do šatny, předsíně) , a to s použitím výstupního napájecího adaptéru pro sítě SELV, s napětím  DC12V nebo DC24V, pro ovládání elektromagnetického vodního ventilu . Výstupní napájecí adaptér SELV DC12V nebo DC24V , pro ovládání  elektromagnetického vodního ventilu, není běžnou součásti dodávky základního provedení  Timer Boxu , jeho cena je řádově 150-300Kč a o výběru správného typu , v závislosti na použitém ventilu , se poraďte s montážním elektrotechnikem. V případě umístění do prostoru kde je sprcha , Timer Box bude speciálně upraven BEZ přívodu se zástrčkou  AC230V, a bude dodán s bezpečným voděodolným externím napájecím adaptérem  SELV DC12V , který musí být umístěn alespoň v zóně kde je povolené umístění zásuvek v koupelně. My doporučujeme umístit tento externí napájecí adaptér  DC12V zcela mimo prostor se sprchou (do šatny, předsíně)  . Takto speciálně upravený Timer Box, který používá pouze napětí DC12V , musí být nainstalován do povolených zón v koupelně , v bezpečné vzdálenosti od samotné sprchy , mimo nebezpečí stříkající vody.   Kompletní dodávku a instalaci elektromagnetického ventilu na vodu, který není součásti našeho výrobku,  Vám zajistí jakýkoliv certifikovaný odborník - vodoinstalatér ve vašem okolí. Doporučujeme informovat se o tom předem u vodoinstalatérské firmy.

 

!  Doporučujeme pojistit proudovým chráničem zásuvku, do které se Timer Box zapojuje. Novější elektroinstalace v objektech již musí mít zabudované proudové chrániče u všech zásuvek. Pokud je nemáte přímo v elektroinstalaci, můžete použít proudový chránič zásuvkový nebo kabelový. Informujte se u svého montážního elektrotechnika !

!!! Je ZAKÁZÁN jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v Timer Boxu, než je v návodu uvedené zapojení třech vodičů do volných pozicí na svorkovnici a montáž proudového chrániče na přívodní kabel Timer Boxu !!!

 

- Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU" číslo 01012022/M dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité i v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od některých zařízení vyrobených mimo EU, která Prohlášení o shodě nemají. Zákazníci, kteří zakoupili a používají naše výrobky, dostanou na požádání toto prohlášení v písemné formě PDF do emailu.

 

 

5
40x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 31.1.2024
S mincovníkem od této firmy jsme moc spokojeni, již máme pátý kus. Po špatné zkušenosti s jinou firmou, která vyrábí mincovníky daleko dražší, bez displeje a ve výsledku vám nikdo nepomůže s jeho nastavením, jsme objevili tuto firmu a úžasného pána, který vám mincovník nastaví podle vašeho přání a při jakékoli změně pomůže s nastavením mincovníku po telefonu. Kdykoli, ochotně. Takže za nás naprostá spokojenost. Děkujeme.
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 12.3.2024
Moc děkujeme za Vaše hodnocení! Pro potvrzení autentičnosti hodnocení , jen zde přidáme i číslo objednávky: 20240085
5
JO Avatar autora | 9.5.2023
Prodejce pomohl a vysvětlil co bylo třeba. Se vším jsem spokojen.
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 22.5.2023
Moc děkujeme za hodnocení. Jsme téměř nepřetržitě k dispozici pro naše zákazníky... Pro potvrzení autentičnosti hodnocení , jen zde přidáme číslo objednávky: 20230107
5
IL Avatar autora | 1.8.2022
spokojenost na 100%. Děkuji.
5
RH Avatar autora | 16.6.2022
Zatím jsme ho nezapojili ale vypadá dobře
5
ET Avatar autora | 14.4.2022
Naprosta spokojenost. Splnil ucel. Chvilku jsme tapali, jak se nastavuji impulsy, ale pan ze spolecnosti nam i o vikendu byl ochoten poradit.
5
EH Avatar autora | 3.4.2022
spokojenost na 100% využívame ho na pračku na pensionu , děkujeme
5
MD Avatar autora | 23.3.2022
velka spokojnost
5
IO Avatar autora | 6.12.2021
Spokojenost s produktem i obchodem. Vše funguje jak má.
5
PH Avatar autora | 11.6.2021
Ano, spolehlivé, snadná montáž.
5
KP Avatar autora | 28.4.2021
Spokojenost, vše funguje jak má...
5
MR Avatar autora | 28.4.2021
Komunikace na jedničku, vstřícnost též. Zboží super. Maximálně spokojen
5
RL Avatar autora | 24.4.2021
5*
5
TB Avatar autora | 11.4.2021
Výborná věc. Konečně náklady na provoz pračky v našich ubytovnach máme zaplacené.... Doporučuji
5
EW Avatar autora | 12.3.2021
Velice spokojen všechno funguje a když je problém je okamžitá reakce Posilovna Kačerov.
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 17.3.2021
Děkujeme moc!
5
PC Avatar autora | 12.3.2021
věřím ,že budeme,jak nainstalujeme:) Ale objednání a rychlost dodání na 100%
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.3.2021
Děkujeme noc! Věříme že spokojená budete...
5
DO Avatar autora | 10.3.2021
Už jich máme 6, vše ok. Spokojenost
5
ZB Avatar autora | 2.3.2021
Výborná komunikace a ochota, zboží paráda, rychlé dodání na dobírku
3
R Avatar autora | 25.2.2021
Škoda že to neposielate na dobirku k nám do Slovenska. Možno že prichádzate o veľa zákazníkov. Mám zaujem o 3 kusy, konkrétne
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Dobrý den. Nečekali jsme takový typ hodnocení zde, ale vážíme se každého názoru.Dobírka je dost riziková a drahá záležitost i v ČR , kde ji normálně poskytujeme, natož do zahraničí. Bohužel, ze špatných zkušenosti z minulosti , musíme říct že pořád existují lide kteří Objednávku na dobírku neberou jako "závažnou", a pak ji nepřeberou , z osobních nebo objektivních důvodů, a tím nám vzniká nemalá škoda. Zaprvé, zboží stojí na poště 14 dní než se nám vrátí zpět, zatím co mohlo již dávno být prodané někomu jinému. Zadruhé zbytečně platíme poštovné. Naštěstí u tohoto zboží se nám to stalo 2x za 4 roky. Takže doufám že jste to pochopil správně.Dobírka zůstává pouze pro ČR. Mimochodem, nikdy a nikde nemůžete koupit zboží na dobírku v zahraničí, tedy vždy musíte za zboží zaplatit.Kupujeme , obchodujeme , víme to dobře, dokonce i u stálých dodavatelů. Můžete zkusit objednat jeden mincovník, nejdříve se přesvědčit o kvalitě i zboží i služeb, a pak koupit další. Hodnocení naších zákazníku i z SK i z PL najdete zde a na Facebooku, kde je můžete zkusit i zkontaktovat. Je to na vás. Krásný večer přejeme.
5
JH Avatar autora | 24.2.2021
Úplně fajn. Komunikace, výrobek... Super
5
PH Avatar autora | 18.2.2021
po dvoch týždňoch som veľmi spokojný, všetko beží ako má, jednanie s predávajúcim bezproblémové, odporúčam.
4
BM Avatar autora | 14.2.2021
No, zařízení pořád dobré, akorát, to zdražení mi trochu vadí. Máme už 4 kusy, první jsme před rokem a půl kupovali za 4400kč...
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Dobrý den. Děkujeme za Váš názor. Bohužel, vše zdražuje pro výrobu, i díly i služby okolo výroby. Marže je pořád stejná, respektive občas před zdražováním i menší. Nějakou dobu to udržíme a pak už musíme zdražit. Ono by to bylo horší kdybychom každý měsíc průběžně zdražovali o 40-50kč. Mimochodem, pořád máme daleko nejlevnější výrobek a velice dobrou kvalitu. Některé výrobky jsou i 3x dražší, a slabšího výkonu či berou pouze jednu minci.
5
AF Avatar autora | 12.2.2021
Funguje jak má. Doporučujeme
5
M Avatar autora | 26.1.2021
Wszystko super, szybka wysyłka, automat super. Polecam
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Děkujeme do Polska !!!
5
CG Avatar autora | 24.1.2021
Je to dobré zariadenie. Odporúčam
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Děkujeme do Slovenska!!!
5
AG Avatar autora | 15.1.2021
Používáme tento přístroj v našich ubytovnách, a docela jsme spokojeny. Funguje perfektně. Používáme na pračky. Hodně nám pomáhá ušetřit na vodě a elektřině.
5
JS Avatar autora | 7.1.2021
Nečekal jsem takovou vstřícnost a ochotu poradit se vším... Zařízení perfektní, jednoduché a účinné.
5
MK Avatar autora | 30.12.2020
Doporučuji
5
PS Avatar autora | 24.12.2020
Funguje super! Aj programovanie sme zvládli po telefone v pohode, vďaka prístupu predávajúceho. Ovladame nim 9kw saunu. Všetko na 1tku.
5
P Avatar autora | 23.12.2020
Dost dobrý, doporučuji. Komunikace a ochota výborná
5
LH Avatar autora | 21.12.2020
Ten druhy neni naprogramovany!
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Promiňte , tomu nerozumíme....Napište nám,prosím, na email mincovniky@email.cz
5
JD Avatar autora | 19.12.2020
Dobrý... Slušně a poctivě vyrobeno. Levnější než konkurence 2,3 krát a stejně o tolik lepší. Mám jeden od jiného vyrobce, kupoval jsem před pár let a sotva chodí, tedy pořád nějak zlobí. Tenhle drží
5
L Avatar autora | 13.12.2020
Do pensionu pro pračku fakt pomůže rozpočtu. DOPORUČUJI
5
AK Avatar autora | 10.12.2020
Při reklamaci prodávající ihned zaslal nový mincovník. Velice vstřícné a rychlé jednání, jsem spokojen a můžu jen doporučit. Těším se na další nakupování.
5
Avatar autora | 9.12.2020
Vše ok.Velice spokojen. doporučuji
5
JJ Avatar autora | 3.12.2020
Tento produkt som už dlho hľadal. V porovnaní s konkurenciou je neuveriteľne lacný a splnil všetko, čo som potreboval. Pri potrebe doplňujúcich informácií, ktoré som nevedel nájsť v manuáloch, mi okamžite poradili a nasmerovali, čo mám urobiť. Vďaka mincovníku sme konečne dosiahli to, že za spotrebu elektrickej energie nedoplácame, ale sme v pluse. Výborný výrobok.
5
J Avatar autora | 26.11.2020
výborný, zapojil jsem na to sušičku pro nájemníky. Super.
5
FH Avatar autora | 25.11.2020
Vše ok, super kup!
5
JS Avatar autora | 4.11.2020
Som zatiaľ spokojný. Funguje to už dlho tak ako by malo. Zo začiatku bola porucha vhadzovača ale počas dvoch dní prišiel nový na výmenu, a po výmene som teprv poslal späť ten nefunkčný. Tá rýchlosť a dôvera ma príjemne prekvapila
5
Avatar autora | 31.10.2020
Spokojenost.Funguje bez poruchy.
5
L Avatar autora | 31.10.2020
Funguje dobře. Jedna porucha za 2 roky, ale servis byl opravdu bleskový. Doporučuji
5
LS Avatar autora | 31.10.2020
1
5
T Avatar autora | 31.10.2020
Je to dost jednoduché a užitečné zařízení. Výborný poměr cena/kvalita ... hodně ušetří na nákladech ubytovny
Zpět do obchodu