Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 1000Kč/1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Mincovník pro pračku , sprchu a jiné spotřebiče - TIMER BOX - časový spínač na mince

Neváhejte s koupí, přicházíte o peníze !

Pokryje vám náklady a vydělá na novou pračku !

 Velice snadné zapojení a ovládání (15-20 min.)  !

Výborný poměr CENA / KVALITA  !

Vysoký výkon zařízení (3200W) a přes stykač i desítky kilowatů !

Spolehlivé zařízení (minimum poruch)  !

TIMER BOX (Mincovník) je uzamykatelný kovový box s mincovníkem (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu různých spotřebičů až do výkonu 3200W 

S připojením externího trojfázového stykače , Timer Box může ovládat i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení , elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal...takže silná zařízení i několik desítek kilowatů. Toto zapojení přes stykač vám provede každý elektrikář a investice je řádově do 1000Kč.

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky  v ubytovacích a hotelových zařízeních, myčka aut, masážní křeslo nebo sauna v relaxačních centrech, dětské automaty v obchodních domech , vodní elektronická baterie a sprcha v různých ubytovacích zařízeních nebo relaxačních centrech , apod.) 

Cesko 1cm 300DPI.jpg - dokumentace 

Chorvatsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacija 

Polsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacja

Příbalový leták ke stažení ZDE

 

 

 

 

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Skladem
Kód: 1
Značka: Mostart & Silkom
8 390 Kč 6 934 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

 

TIMER BOX (Mincovník) je uzamykatelný kovový box s mincovníkem (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu různých spotřebičů až do výkonu 3200W ( ! s připojením externího trojfázového stykače i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení ! )

Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od jiných zařízení (čínských) která "Prohlášení o shodě" nemají, a případné neštěstí čí úraz proudem, vás může hodně draze stát !!!

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračka v ubytovně, myčka aut, masážní křeslo, dětské automaty , vodní elektronická baterie a sprcha , sauna , apod.)

 

VÝHODY:

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30cm , v:30cm , h:15cm

- Velice snadné zapojení spotřebičů

- Snadné programování mincovníku (vhazovače) , možnost naprogramovat až 6 druhů mincí nebo žetonů,

dle přání a potřeb zákazníka

- Flexibilní a jednoduché nastavení procesorové desky s časovačem.

- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 od 999 minut.

- elektromechanické počítadlo

- Velká výhoda naproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části , takže prostor s nebezpečným napětím je oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- zesílení celé bedny nýty a rámu dveří 4mm silnou oceli proti snadnému vypáčení dveří

Timer Box (Mincovník) není voděodolný , nemá žádné krytí IP proti vniknutí vody  , a musí být umístěn tak aby v žádném případě nedošlo ke styku s vodou , vodní párou, stříkající vodou či deštěm. Musí být vždy umístěn v suchém prostředí kde nehrozí žádný styk s vodou. V případě použití pro sprchy , mincovník musí být umístěn v dostatečné vzdálenosti  od samotných sprch, což znamená v šatně , ještě  před vstupem do místnosti se sprchou či před vstupem do sprchového koutu. Kompletní dodávku a instalaci  elektromagnetického ventilu na vodu, který není součásti tohoto výrobku,  vám zajistí jakýkoliv odborník-vodoinstalatér ve vašem okolí. Doporučujeme informovat se o tom předem u vodoinstalaterské firmy.

 

 

Je zakázán jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v Timer Boxu , než v návodu uvedené zapojení třech vodičů do volných pozicí na svorkovnici !!!

 

- Zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, narozdíl od jiných zařízení která Prohlášení o shodě nemají

 

 

 

5
19x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IL Avatar autora | 1.8.2022
spokojenost na 100%. Děkuji.
5
RH Avatar autora | 16.6.2022
Zatím jsme ho nezapojili ale vypadá dobře
5
ET Avatar autora | 14.4.2022
Naprosta spokojenost. Splnil ucel. Chvilku jsme tapali, jak se nastavuji impulsy, ale pan ze spolecnosti nam i o vikendu byl ochoten poradit.
5
EH Avatar autora | 3.4.2022
spokojenost na 100% využívame ho na pračku na pensionu , děkujeme
5
MD Avatar autora | 23.3.2022
velka spokojnost
5
IO Avatar autora | 6.12.2021
Spokojenost s produktem i obchodem. Vše funguje jak má.
5
PH Avatar autora | 11.6.2021
Ano, spolehlivé, snadná montáž.
5
KP Avatar autora | 28.4.2021
Spokojenost, vše funguje jak má...
5
RL Avatar autora | 24.4.2021
5*
5
EW Avatar autora | 12.3.2021
Velice spokojen všechno funguje a když je problém je okamžitá reakce Posilovna Kačerov.
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 17.3.2021
Děkujeme moc!
5
PC Avatar autora | 12.3.2021
věřím ,že budeme,jak nainstalujeme:) Ale objednání a rychlost dodání na 100%
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.3.2021
Děkujeme noc! Věříme že spokojená budete...
3
R Avatar autora | 25.2.2021
Škoda že to neposielate na dobirku k nám do Slovenska. Možno že prichádzate o veľa zákazníkov. Mám zaujem o 3 kusy, konkrétne
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Dobrý den. Nečekali jsme takový typ hodnocení zde, ale vážíme se každého názoru.Dobírka je dost riziková a drahá záležitost i v ČR , kde ji normálně poskytujeme, natož do zahraničí. Bohužel, ze špatných zkušenosti z minulosti , musíme říct že pořád existují lide kteří Objednávku na dobírku neberou jako "závažnou", a pak ji nepřeberou , z osobních nebo objektivních důvodů, a tím nám vzniká nemalá škoda. Zaprvé, zboží stojí na poště 14 dní než se nám vrátí zpět, zatím co mohlo již dávno být prodané někomu jinému. Zadruhé zbytečně platíme poštovné. Naštěstí u tohoto zboží se nám to stalo 2x za 4 roky. Takže doufám že jste to pochopil správně.Dobírka zůstává pouze pro ČR. Mimochodem, nikdy a nikde nemůžete koupit zboží na dobírku v zahraničí, tedy vždy musíte za zboží zaplatit.Kupujeme , obchodujeme , víme to dobře, dokonce i u stálých dodavatelů. Můžete zkusit objednat jeden mincovník, nejdříve se přesvědčit o kvalitě i zboží i služeb, a pak koupit další. Hodnocení naších zákazníku i z SK i z PL najdete zde a na Facebooku, kde je můžete zkusit i zkontaktovat. Je to na vás. Krásný večer přejeme.
5
AG Avatar autora | 15.1.2021
Používáme tento přístroj v našich ubytovnách, a docela jsme spokojeny. Funguje perfektně. Používáme na pračky. Hodně nám pomáhá ušetřit na vodě a elektřině.
5
PS Avatar autora | 24.12.2020
Funguje super! Aj programovanie sme zvládli po telefone v pohode, vďaka prístupu predávajúceho. Ovladame nim 9kw saunu. Všetko na 1tku.
5
LH Avatar autora | 21.12.2020
Ten druhy neni naprogramovany!
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Promiňte , tomu nerozumíme....Napište nám,prosím, na email mincovniky@email.cz
5
AK Avatar autora | 10.12.2020
Při reklamaci prodávající ihned zaslal nový mincovník. Velice vstřícné a rychlé jednání, jsem spokojen a můžu jen doporučit. Těším se na další nakupování.
5
JJ Avatar autora | 3.12.2020
Tento produkt som už dlho hľadal. V porovnaní s konkurenciou je neuveriteľne lacný a splnil všetko, čo som potreboval. Pri potrebe doplňujúcich informácií, ktoré som nevedel nájsť v manuáloch, mi okamžite poradili a nasmerovali, čo mám urobiť. Vďaka mincovníku sme konečne dosiahli to, že za spotrebu elektrickej energie nedoplácame, ale sme v pluse. Výborný výrobok.
5
J Avatar autora | 26.11.2020
výborný, zapojil jsem na to sušičku pro nájemníky. Super.
5
FH Avatar autora | 25.11.2020
Vše ok, super kup!
5
LS Avatar autora | 31.10.2020
1
Zpět do obchodu