Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 1000Kč/1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Elektronický dveřní zámek s mincovníkem - elektronický zámek na mince

Snadné zapojení a ovládání !

Výborný poměr CENA / KVALITA !

Ovládání elektronického zámku dveří mincemi (elektronický dveřní zámek) . Navíc, možnost RFid klíčenky nebo vstupného číselného kódu.

 

Návod na programování vhazovače: http://dotekovky.cz/Pokyny_pro_instalaci_a_pouziti_mincovniku.pdf

 

 

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Skladem
Kód: 2
Značka: Mostart & Silkom
8 390 Kč 6 934 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od jiných zařízení (čínských) která "Prohlášení o shodě" nemají, a případné neštěstí čí úraz proudem, vás může hodně draze stát !!!

 

Ovládání elektronického zámku dveří pomoci mincí (elektronický dveřní zámek) . V základní verzi je pouze otevírání jednou minci dle vašeho přání nebo žetonem. Pro použití více mincí , třeba 1,2,5,10 Kč,  je příplatek na přídavný modul 800kč.

Ovládání elektronického zámku dveří pomoci RFid klíčenky nebo vstupného číselného kódu (za příplatek 1600Kč)

Čas aktivace elektromagnetické cívky dveří je nastavitelný od 6 do 60 sekund.

Standardní výstupní napětí : DC 12V , proud max.1A.

Možné jsou i jiné varianty, DC 9 až 24V, proud do 4A , v závislosti na použití jiných elektronických zámků , před objednávkou a volbou napětí prosím kontaktovat prodejce  

 

 

VÝHODY:

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30cm , v:30cm , h:15cm

- Velice snadné zapojení elektromagnetické cívky zámku dveří

- Snadné programování mincovníku (vhazovače) , možnost naprogramovat mince nebo žetony,

dle přání a potřeb zákazníka

- Flexibilní a jednoduché nastavení času časovače potenciometrem 

- elektromechanické počítadlo

- Velká výhoda naproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části , takže prostor s nebezpečným napětím je oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- zesílení celé bedny nýty a rámu dveří 4mm silnou oceli proti snadnému vypáčení dveří

Timer Box (Mincovník) není voděodolný , nemá žádné krytí IP proti vodě  , a musí být umístěn tak aby v žádném případě nedošlo ke styku s vodou , vodní párou, stříkající vodou či deštěm. Musí být vždy umístěn v suchém prostředí kde nehrozí žádný styk s vodou. 

Je zakázán jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v tomto zařízení  , než v návodu uvedené zapojení dvou vodičů do volných pozicí na svorkovnici DC OUT!!!

 

- Zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, narozdíl od jiných zařízení která Prohlášení o shodě nemají

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu