Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 8% na 1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Dvojitý mincovník pro pračku, sprchy a jiné spotřebiče -TIMER BOX DUO - časový spínač na mince

Wysyłamy do Polski - Posíláme na Slovensko

Jsme český výrobce Timer Boxů - mincovníků

Pokryje vám náklady a vydělá na novou pračku !

 Velice snadné zapojení a ovládání (15-20 min.)  !

Výborný poměr CENA / KVALITA  !

Vysoký výkon zařízení (2 x 3200W) a přes stykač i desítky kilowatů  !

Spolehlivé zařízení (minimum poruch)  !


TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů , každý  až do výkonu 3200W.

S připojením externího trojfázového stykače , Timer Box může ovládat i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení , elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal,nabíječka (dobíjení) elektromobilů, kol, elektro aut, dobíjecí (nabíjecí) stanice na mince...takže silná zařízení i několik desítek kilowatů. Toto zapojení přes stykač vám provede každý elektrikář a investice je řádově do 1000Kč.

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky  v ubytovacích a hotelových zařízeních, myčka aut, masážní křeslo nebo sauna v relaxačních centrech, dětské automaty v obchodních domech , vodní elektronická baterie a sprcha v různých ubytovacích zařízeních nebo relaxačních centrech , apod.) 

 

 

Cesko 1cm 300DPI.jpg - dokumentace 

Chorvatsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacija 

Polsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacja

 Příbalový leták (Návod na instalaci) ke stažení ZDE

 

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Kód: 6
Značka: Mostart & Silkom
12 990 Kč 10 736 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů zároveň , každý  až do výkonu 3200W ( ! s připojením externího trojfázového stykače i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení ! )

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky v ubytovně, myčky aut, masážní křesla, dětské automaty , vodní elektronické baterie a sprchy, sauny , apod.)

Timer Box DUO používá dva přívody pro zapojení do dvou zásuvek AC230V , které nejsou na stejném instalačním okruhu budovy, to znamená že jsou na dvou fázích každý přes vlastní pojistku a ideálně je, i přes vlastní proudový chránič.

 

VÝHODY:

- přijímá až 6 typů mincí, jakéhokoliv typu , i kombinace různých měn dle požadavků zákazníka (CZK , € , PLN ...)

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30cm , v:30cm , h:15cm

- Velice snadné a rychlé zapojení spotřebičů do dvou vnitřních  svorkovnic  , běžná práce pro jakéhokoliv běžného elektrikáře ve vašem okolí

- Snadné programování mincovníku (vhazovače) , možnost naprogramovat až 6 druhů mincí nebo žetonů,

dle přání a potřeb zákazníka

- Flexibilní a jednoduché nastavení procesorové desky s časovačem.

- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 od 999 minut.

- elektromechanické počítadlo

- Velká výhoda naproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části , takže prostor s nebezpečným napětím je oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- zesílení celé bedny nýty, zesílení dveří proti snadnému vypáčení dveří

Timer Box Duo (Mincovník) není voděodolný , nemá žádné krytí IP proti vniknutí vody .To znamená , že  musí být umístěn tak , aby nedošlo k žádnému  styku  s vodou, vodní párou ,stříkající vodou či atmosférickými srážkami. V případě  použití a propojení  s elektromagnetickým vodním ventilem do sprchy , Timer Box DUO musí být umístěn mimo místnost se sprchou , takže tam kde nehrozí žádný styk s vodou (do šatny, předsíně , apod.), a to s použitím dvou výstupních adaptérů pro sítě SELV, s napětím  DC12V pro elektromagnetický vodní ventil   . Adaptér SELV DC12V není běžnou součásti Timer Boxu Duo, jeho cena je řádově 150-300Kč a o výběru správného typu se poraďte s elektroinstalatérem.  Kompletní dodávku a instalaci  elektromagnetického ventilu na vodu, který není součásti našeho výrobku,  vám zajistí jakýkoliv certifikovaný odborník-vodoinstalatér ve vašem okolí . Doporučujeme informovat se o tom předem u vodoinstalaterské firmy.

!  Doporučujeme pojistit proudovým chráničem obě  zásuvky do kterých se Timer Box Duo zapojuje. Novější elektroinstalace v objektech již musí mít zabudované proudové chrániče u všech zásuvek. Pokud ho již nemáte přímo v elektroinstalaci , můžete použít proudové chrániče zásuvkové nebo kabelové. Informujte se u svého montážního elektrotechnika

   ! Je zakázán jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v Timer Boxu Duo, než v návodu uvedené zapojení třech vodičů do volných pozicí na svorkovnicích a montáž kabelových proudových chráničů na oba přívodní kabely do Timer Boxu Duo  !!!

- Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU" číslo 01012022/M , dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité i v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od některých zařízení, vyrobených mimo EU, která Prohlášení o shodě nemají. Zákazníci kteří zakoupili a používají naše výrobky , dostanou na požádání toto prohlášení v písemné formě PDF do emailu.

 

 

5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 19.5.2023
Spokojenost nadmíru. Solidní jednání ze strany prodavajícího, vše vysvětlil, zapojení, apod. Mínconík funguje super!!!! Lituji, že jse si ho nekoupila dříve. Spokojená zákaznice.
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 22.5.2023
Děkujeme a velice se vážíme se vašeho hodnocení. Pro potvrzení autentičnosti hodnocení , jen zde přidáme číslo objednávky: 20230108
5
PP Avatar autora | 11.10.2022
Funguje to, příznivá cena a perfektní spolupráce s majitelem, který je ochotný kdykoli cokoli dovysvětlit po telefonu ????
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 10.5.2023
Děkujeme za kladné hodnocení... Snažíme se o maximální podporu naších zákazníků téměř nepřetržitě...
5
LS Avatar autora | 12.11.2021
Váš Timer Box používam už 2 roky. Som veľmi spokojná. Fungujú spoľahlivo a bez poruchy. Celkom rýchla návratnosť investície. Szulányiová
5
EK Avatar autora | 24.8.2021
Snadná montáž a obsluha. Splní úkol na 100%... Nic víc nepotřebujeme, snad i vydrží nějaký čas
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 24.8.2021
Děkujeme za vaše hodnocení...Ano vydrží určitě , toto zařízení vůbec není poruchové... Uvidíte a budete možná i ještě spokojenější :-)
5
LB Avatar autora | 2.7.2021
super, dekuji, jsem spokojena
5
J Avatar autora | 28.4.2021
Dva měsíce už funguje.... Jsem spokojená a doporučuji
5
J Avatar autora | 15.4.2021
Seriózny prístup, super komunikácia, poradí, vysvetlí. Som maximálne spokojná...môžem len odporúčať.
5
PR Avatar autora | 10.3.2021
Pračka a sušička, super... Jednoduchá montáž, a obzvlášť obsluha... Doporučujeme
5
J Avatar autora | 18.2.2021
Toto určite odporúčam kúpiť pre dve zariadenia. Ja to mám na práčku a sušičku. Spokojnosť.
5
JJ Avatar autora | 14.2.2021
U nás, v provozovně, připojeno na pračku a sušičku,, spokojenost, prozatím. Uvidíme
5
TS Avatar autora | 12.2.2021
Výborná komunikácia, rýchle dodanie, poradí vám, rozumné ceny.
5
CR Avatar autora | 29.1.2021
fakt příjemně překvapen kvalitou a funkčnosti... a i jednoduchosti, hlavně pro ubytované
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Děkujeme všem zde!
5
VK Avatar autora | 9.1.2021
Snadné zapojení, dvě pračky. Vše ok
5
PA Avatar autora | 15.12.2020
Pecka.. Doporučuji
5
VK Avatar autora | 9.12.2020
Zapojili jsme dnes dvě pračky, nečekali jsme že je tak jednoduché i zapojení i ovládání. Dost dobře vymyšleno, poměrně slušně vyrobeno. Funguje jak má.
Zpět do obchodu