Silkom Č.B. s.r.o. na Firmy.cz !!!!! Objednávky zaplacené předem vyřizujeme přednostně, ovšem v rámci reálných možností dodací lhůty, uvedené u zboží při objednávce !!!!!
!!! AKCE !!! AKCE !!! AKCE !!! Sleva 1000Kč/1ks mincovníku ze standardní ceny s DPH která je uvedená v E-shopu . Akce platí pouze pro fyzické osoby a neplátce DPH !!! Informujte se před objednáním "RYCHLÝM DOTAZEM" v hlavním menu nebo na email mincovniky@email.cz !!! Časově omezená akce - platí do vyprodaní skladových zásob!

Dvojitý mincovník pro pračku, sprchy a jiné spotřebiče -TIMER BOX DUO - časový spínač na mince

Neváhejte s koupí, přicházíte o peníze !

Pokryje vám náklady a vydělá na novou pračku !

 Velice snadné zapojení a ovládání (15-20 min.)  !

Výborný poměr CENA / KVALITA  !

Vysoký výkon zařízení (2 x 3200W) a přes stykač i desítky kilowatů  !

Spolehlivé zařízení (minimum poruch)  !


TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s mincovníkem (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů , každý  až do výkonu 3200W.

S připojením externího trojfázového stykače , Timer Box může ovládat i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení , elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal...takže silná zařízení i několik desítek kilowatů. Toto zapojení přes stykač vám provede každý elektrikář a investice je řádově do 1000Kč.

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky  v ubytovacích a hotelových zařízeních, myčka aut, masážní křeslo nebo sauna v relaxačních centrech, dětské automaty v obchodních domech , vodní elektronická baterie a sprcha v různých ubytovacích zařízeních nebo relaxačních centrech , apod.) 

 

 

Cesko 1cm 300DPI.jpg - dokumentace 

Chorvatsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacija 

Polsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacja

 Příbalový leták ke stažení ZDE

 

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Skladem
Kód: 6
Značka: Mostart & Silkom
12 690 Kč 10 488 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s mincovníkem (vhazovačem), pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů zároveň , každý  až do výkonu 3200W ( ! s připojením externího trojfázového stykače i mnohem větší výkon a trojfázová zařízení ! )

- Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od jiných zařízení (čínských) která "Prohlášení o shodě" nemají, a případné neštěstí čí úraz proudem, vás může hodně draze stát !!!

Použití přístroje je možné všude tam kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky v ubytovně, myčky aut, masážní křesla, dětské automaty , vodní elektronické baterie a sprchy, sauny , apod.)

Timer Box DUO používá dva přívody pro zapojení do dvou zásuvek AC230V , které nejsou na stejném instalačním okruhu budovy, to znamená že jsou na dvou fázích každý přes vlastní pojistku. Každopádně pokud pojistka jedné zásuvky vydrží odběrový proud obou spotřebičů současně, lze TIMER BOX DUO připojit i na jednu zásuvku přes rozdvojku ( zde pozor na přetočení fází u levných rozdvojek, dle platných norem ČSN, fáze  musí VŽDY být levá zdířka od koliku uzemnění ! ).

 

VÝHODY:

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30cm , v:30cm , h:15cm

- Velice snadné zapojení spotřebičů

- Snadné programování mincovníku (vhazovače) , možnost naprogramovat až 6 druhů mincí nebo žetonů,

dle přání a potřeb zákazníka

- Flexibilní a jednoduché nastavení procesorové desky s časovačem.

- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 od 999 minut.

- elektromechanické počítadlo

- Velká výhoda naproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části , takže prostor s nebezpečným napětím je oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- zesílení celé bedny nýty a rámu dveří 4mm silnou oceli proti snadnému vypáčení dveří

Timer Box (Mincovník) není voděodolný , nemá žádné krytí IP proti vniknutí vody  , a musí být umístěn tak aby v žádném případě nedošlo ke styku s vodou , vodní párou, stříkající vodou či deštěm. Musí být vždy umístěn v suchém prostředí kde nehrozí žádný styk s vodou. V případě použití pro sprchy , mincovník musí být umístěn v dostatečné vzdálenosti  od samotných sprch, což znamená v šatně , ještě  před vstupem do místnosti se sprchou či před vstupem do sprchového koutu. Kompletní dodávku a instalaci  elektromagnetického ventilu na vodu, který není součásti tohoto výrobku,  vám zajistí jakýkoliv odborník-vodoinstalatér ve vašem okolí. Doporučujeme informovat se o tom předem u vodoinstalaterské firmy.

Je zakázán jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v Timer Boxu Duo, než v návodu uvedené zapojení třech vodičů do volných pozicí na svorkovnici !!!

- Zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU", dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, narozdíl od jiných zařízení která Prohlášení o shodě nemají

 

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 11.10.2022
Funguje to, příznivá cena a perfektní spolupráce s majitelem, který je ochotný kdykoli cokoli dovysvětlit po telefonu ????
5
LS Avatar autora | 12.11.2021
Váš Timer Box používam už 2 roky. Som veľmi spokojná. Fungujú spoľahlivo a bez poruchy. Celkom rýchla návratnosť investície. Szulányiová
5
EK Avatar autora | 24.8.2021
Snadná montáž a obsluha. Splní úkol na 100%... Nic víc nepotřebujeme, snad i vydrží nějaký čas
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 24.8.2021
Děkujeme za vaše hodnocení...Ano vydrží určitě , toto zařízení vůbec není poruchové... Uvidíte a budete možná i ještě spokojenější :-)
5
LB Avatar autora | 2.7.2021
super, dekuji, jsem spokojena
5
J Avatar autora | 18.2.2021
Toto určite odporúčam kúpiť pre dve zariadenia. Ja to mám na práčku a sušičku. Spokojnosť.
Zpět do obchodu