***** Naše hodnocení na heurece zde: Heureka

Dvojitý mincovník pro pračku, sprchy a jiné spotřebiče -TIMER BOX DUO - časový spínač na mince

Wysyłamy również do Polski - Posíláme i na Slovensko - Šaljemo i u Hrvatsku

Jsme český výrobce Timer Boxů - mincovníků

Pokryje Vám náklady a vydělá na novou pračku!

 Velice snadné zapojení a ovládání (15-20 min)!

Výborný poměr CENA/KVALITA!

Vysoký výkon zařízení (2 x 3200 W) a přes stykač i desítky kilowatů!

Spolehlivé zařízení (minimum poruch)!


!!! PŘED OBJEDNÁNÍM , prosíme, přečtěte POZORNĚ celý Příbalový leták (návod na instalaci) který je ke stažení ZDE , a v případě nejasností se na nás obraťte pro ujasnění , návrhy a poradenství. 

TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem) pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů současně a nezávisle , každý až do výkonu 3200 W.

S připojením externího trojfázového stykače Timer Box může ovládat i mnohem vyšší výkon a trojfázová zařízení, elektrické topení, myčky kamionů, velké sauny, solária, osvětlení sportovních hal, nabíječky (dobíjení) elektromobilů, kol, elektro aut, dobíjecí (nabíjecí) stanice na mince. Tudíž výkonná zařízení i s několik desítky kilowatů. Toto zapojení přes stykač Vám provede každý  certifikovaný elektrikář  (elektromechanik).

Použití přístroje je možné všude, kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky v ubytovacích a hotelových zařízeních, myčka aut, masážní křeslo nebo sauna v relaxačních centrech, dětské automaty v obchodních domech, vodní elektronická baterie a sprcha v různých ubytovacích zařízeních nebo relaxačních centrech, apod.

 

 

Cesko 1cm 300DPI.jpg - dokumentace 

Chorvatsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacija 

Polsko 1cm 300DPI.jpg - dokumentacja

 Příbalový leták (návod na instalaci) ke stažení ZDE

 

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Skladem
Kód: 6
Značka: Mostart & Silkom
12 990 Kč 10 736 Kč bez DPH
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

TIMER BOX DUO (Mincovník Duo) je uzamykatelný kovový box s akceptorem mincí (vhazovačem) pro zpoplatnění provozu dvou různých spotřebičů současně a nezávisle , každý až do výkonu 3200 W ( ! s připojením externího trojfázového stykače i mnohem vyšší výkon a trojfázová zařízení ! )

Použití přístroje je možné všude, kde je potřeba zpoplatnit spotřebu energie: pračky a sušičky v ubytovně, myčky aut, osvětlení sportovišť a hal, masážní křesla, dětské automaty, vodní elektronické baterie a sprchy, sauny, apod.

Timer Box DUO používá dva přívody pro zapojení do dvou zásuvek AC230V, které nejsou na stejném instalačním okruhu budovy, to znamená, že jsou na dvou fázích, každý přes vlastní pojistku a ideálně i přes vlastní proudový chránič.

 

VÝHODY:

- Přijímá až 6 typů mincí jakéhokoliv typu, možné i kombinace různých měn dle požadavků zákazníka (CZK , € , PLN ...)

- Snadná montáž na stěnu, menší rozměry = š:30 cm , v:30 cm , h:15 cm.

- Velice snadné a rychlé zapojení spotřebičů do dvou vnitřních svorkovnic, jednoduchá práce pro jakéhokoliv běžného elektrikáře ve vašem okolí.

- Snadné programování mincovníku (vhazovače), možnost naprogramovat až 6 druhů mincí nebo žetonů

dle přání a potřeb zákazníka.

- Flexibilní a jednoduché nastavení procesorové desky s časovačem pro každý spotřebič zvlášť 

- Absolutně flexibilní přístroj, možno kombinovat všechny mince a všechny časy od 1 do 999 minut.

- Elektromechanické počítadlo.

- Velká výhoda oproti podobným boxům je to ,že je tento box rozdělen na 2 části, takže je prostor s nebezpečným napětím oddělen od běžného uživatele a od zásobníku s kovovými mincemi.

- Zesílení celé bedny nýty, zesílení dveří proti snadnému vypáčení dveří.

Timer Box Duo (Mincovník) není voděodolný, splňuje pouze krytí IP42, a to znamená , že  musí být umístěn tak , aby nedošlo k styku  s vodou, vodní párou , stříkající vodou či atmosférickými srážkami. V případě  použití a propojení  s elektromagnetickými vodními ventily do sprchy , Timer Box Duo v základním provedení s přívodními kabely AC230V , musí být umístěn mimo místnost se sprchou , kde nehrozí žádný styk s vodou  (do šatny, předsíně) , a to s použitím  výstupního napájecího adaptéru pro sítě SELV, s napětím  DC12V nebo DC24V, pro ovládání elektromagnetických vodních  ventilů . Výstupní napájecí adaptér SELV DC12V nebo DC24V , pro ovládání  elektromagnetických vodních ventilů, není běžnou součásti dodávky základního provedení  Timer Boxu Duo ,  jeho cena je řádově 150-300Kč a o výběru správného typu , v závislosti na použitých ventilech , se poraďte s montážním elektrotechnikem. V případě umístění do prostoru kde je sprcha , Timer Box Duo bude speciálně upraven BEZ přívodů se zástrčkami  AC230V, a bude dodán s bezpečným voděodolným externím napájecím adaptérem  SELV DC12V , který musí být umístěn alespoň v zóně kde je povolené umístění zásuvek v koupelně. My doporučujeme umístit tento externí napájecí adaptér  DC12V zcela mimo prostor se sprchou (do šatny, předsíně)  . Takto speciálně upravený Timer Box Duo , který používá pouze napětí DC12V , musí být nainstalován do povolených zón v koupelně , v bezpečné vzdálenosti od samotné sprchy , mimo nebezpečí stříkající vody. Montáž elektromagnetického vodního ventilu či baterie , musí provést certifikovaný vodo-instalatér.  Kompletní dodávku a instalaci  elektromagnetického ventilu na vodu, který není součástí našeho výrobku, Vám zajistí jakýkoliv certifikovaný odborník-vodoinstalatér ve vašem okolí. Doporučujeme informovat se o tom předem u vodoinstalatérské firmy.

!  Doporučujeme pojistit proudovým chráničem obě  zásuvky, do kterých se Timer Box Duo zapojuje. Novější elektroinstalace v objektech již musí mít zabudované proudové chrániče u všech zásuvek. Pokud je nemáte přímo v elektroinstalaci, můžete použít proudové chrániče zásuvkové nebo kabelové. Informujte se u svého montážního elektrotechnika !

   !!! Je ZAKÁZÁN jakýkoliv jiný zásah do tovární instalace a elektroniky v Timer Boxu Duo, než je v návodu uvedené zapojení třech vodičů do volných pozicí na svorkovnicích a montáž kabelových proudových chráničů na oba přívodní kabely do Timer Boxu Duo  !!!

- Toto zařízení má "Prohlášení o shodě na území EU" číslo 01012022/M dle platných zákonů v EU. Je to velice důležité i v případě pojistných událostí pro vyřizování pojištění, na rozdíl od některých zařízení vyrobených mimo EU, která Prohlášení o shodě nemají. Zákazníci, kteří zakoupili a používají naše výrobky, dostanou na požádání toto prohlášení v písemné formě PDF do emailu.

 

 

5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MO Avatar autora | 7.3.2024
vstřícný přístup prodejce, vše funguje, jednoduchá obsluha
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 12.3.2024
Moc děkujeme za Vaše hodnocení! Pro potvrzení autentičnosti hodnocení , jen zde přidáme i číslo objednávky: 20240086
5
IK Avatar autora | 19.5.2023
Spokojenost nadmíru. Solidní jednání ze strany prodavajícího, vše vysvětlil, zapojení, apod. Mínconík funguje super!!!! Lituji, že jse si ho nekoupila dříve. Spokojená zákaznice.
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 22.5.2023
Děkujeme a velice se vážíme se vašeho hodnocení. Pro potvrzení autentičnosti hodnocení , jen zde přidáme číslo objednávky: 20230108
5
PP Avatar autora | 11.10.2022
Funguje to, příznivá cena a perfektní spolupráce s majitelem, který je ochotný kdykoli cokoli dovysvětlit po telefonu ????
M Avatar autora Mincovníky E-shop (Administrátor) 10.5.2023
Děkujeme za kladné hodnocení... Snažíme se o maximální podporu naších zákazníků téměř nepřetržitě...
5
LS Avatar autora | 12.11.2021
Váš Timer Box používam už 2 roky. Som veľmi spokojná. Fungujú spoľahlivo a bez poruchy. Celkom rýchla návratnosť investície. Szulányiová
5
EK Avatar autora | 24.8.2021
Snadná montáž a obsluha. Splní úkol na 100%... Nic víc nepotřebujeme, snad i vydrží nějaký čas
A Avatar autora Administrátor (Administrátor) 24.8.2021
Děkujeme za vaše hodnocení...Ano vydrží určitě , toto zařízení vůbec není poruchové... Uvidíte a budete možná i ještě spokojenější :-)
5
LB Avatar autora | 2.7.2021
super, dekuji, jsem spokojena
5
J Avatar autora | 28.4.2021
Dva měsíce už funguje.... Jsem spokojená a doporučuji
5
J Avatar autora | 15.4.2021
Seriózny prístup, super komunikácia, poradí, vysvetlí. Som maximálne spokojná...môžem len odporúčať.
5
PR Avatar autora | 10.3.2021
Pračka a sušička, super... Jednoduchá montáž, a obzvlášť obsluha... Doporučujeme
5
J Avatar autora | 18.2.2021
Toto určite odporúčam kúpiť pre dve zariadenia. Ja to mám na práčku a sušičku. Spokojnosť.
5
JJ Avatar autora | 14.2.2021
U nás, v provozovně, připojeno na pračku a sušičku,, spokojenost, prozatím. Uvidíme
5
TS Avatar autora | 12.2.2021
Výborná komunikácia, rýchle dodanie, poradí vám, rozumné ceny.
5
CR Avatar autora | 29.1.2021
fakt příjemně překvapen kvalitou a funkčnosti... a i jednoduchosti, hlavně pro ubytované
TE Avatar autora tým Mincovniky ESHOP (Administrátor) 26.2.2021
Děkujeme všem zde!
5
VK Avatar autora | 9.1.2021
Snadné zapojení, dvě pračky. Vše ok
5
PA Avatar autora | 15.12.2020
Pecka.. Doporučuji
5
VK Avatar autora | 9.12.2020
Zapojili jsme dnes dvě pračky, nečekali jsme že je tak jednoduché i zapojení i ovládání. Dost dobře vymyšleno, poměrně slušně vyrobeno. Funguje jak má.
Zpět do obchodu